Skip to content
Snacks

Snacks

Wholesome bites for busy days. From crunchy to chewy, salty to sweet. These snacks keep you fueled and satisfied without feeling bad.

  • Urban AIP // Rosemary Garlic Paleo Crackers, 7 oz.

    Urban AIP
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price $12.00
    $19.00
    $19.00 - $19.00
    Current price $19.00

    Urban AIP's Rosemary Garlic Crackers offer a perfect balance of rosemary and sea salt with just a hint of garlic. These crackers are robust so they...

    View full details
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price $12.00
    $19.00
    $19.00 - $19.00
    Current price $19.00
  • Urban AIP // Cinnamon Crunch Paleo Crackers, 7 oz.

    Urban AIP
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price $12.00
    $19.00
    $19.00 - $19.00
    Current price $19.00

    Holiday AIP crackers are here! These crackers offer a perfect balance of sweetness and cozy spices. Urban AIP's crackers are robust so they won't b...

    View full details
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price $12.00
    $19.00
    $19.00 - $19.00
    Current price $19.00
  • Urban AIP // Rosemary Garlic Paleo Crackers, 1.5 oz

    Urban AIP
    Original price $5.00 - Original price $5.00
    Original price
    $5.00
    $5.00 - $5.00
    Current price $5.00

    Urban AIP's Rosemary Garlic Crackers offer a perfect balance of rosemary and sea salt with just a hint of garlic. These crackers are robust so they...

    View full details
    Original price $5.00 - Original price $5.00
    Original price
    $5.00
    $5.00 - $5.00
    Current price $5.00
  • Urban AIP // Cinnamon Crunch Paleo Crackers, 1.5 oz

    Urban AIP
    Original price $5.00 - Original price $5.00
    Original price
    $5.00
    $5.00 - $5.00
    Current price $5.00

    Holiday AIP crackers are here! These crackers offer a perfect balance of sweetness and cozy spices. Urban AIP's crackers are robust so they won't b...

    View full details
    Original price $5.00 - Original price $5.00
    Original price
    $5.00
    $5.00 - $5.00
    Current price $5.00
  • Bare Bones // Instant Beef Flavored Bone Broth, Case of 4, 15g Each

    Bare Bones
    Original price $14.00 - Original price $14.00
    Original price
    $14.00
    $14.00 - $14.00
    Current price $14.00

    Our Instant Beef Bone Broth is perfect for school, the office, travel, backpacking and beyond. Its warming, delicious flavor makes it the perfect a...

    View full details
    Original price $14.00 - Original price $14.00
    Original price
    $14.00
    $14.00 - $14.00
    Current price $14.00
  • Bare Bones // Instant Chicken Flavored Bone Broth, Case of 4, 15g Each

    Bare Bones
    Original price $14.00 - Original price $14.00
    Original price
    $14.00
    $14.00 - $14.00
    Current price $14.00

    Our Chicken Bone Broth Instant Mix has a light, refreshing flavor that makes it the perfect addition to any lunch box, office desk, post-workout re...

    View full details
    Original price $14.00 - Original price $14.00
    Original price
    $14.00
    $14.00 - $14.00
    Current price $14.00
  • Jack's Paleo Kitchen // Double Chocolate Cookies, 7 oz (12 Bites)

    Jack's Paleo Kitchen
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00

    Soft and fudgy, our Double Chocolate Cookies are a must for any chocolate lover!

    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00
  • Jack's Paleo Kitchen // Sunflower Seed Butter Cookies, 7.0 oz (12 cookies)

    Jack's Paleo Kitchen
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00

    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00
  • Jack's Paleo Kitchen // Chocolate Peppermint Cookies, 7 oz (12 Cookies)

    Jack's Paleo Kitchen
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00

    Looking for some holiday treats without all the junk?  Put on your favorite holiday song and grab some of these cookies – we hear they may be the b...

    View full details
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00
  • Jack's Paleo Kitchen // Orange Chocolate Trail Mix Bites, 7 oz (12 Bites)

    Jack's Paleo Kitchen
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00

    You know those Chocolate Oranges you can get around the holidays?  You can capture that flavor year round in our much healthier Orange Chocolate Tr...

    View full details
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00
  • Jack's Paleo Kitchen // Chocolate Cranberry Nut-Free Trail Mix Bites, 7 oz (12 Bites)

    Jack's Paleo Kitchen
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00

    These tasty bites have all the ingredients in your favorite trail mix (minus the nuts) without the mess of loose trail mix!   Each bite is packed w...

    View full details
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00
  • Jack's Paleo Kitchen // Apple Cinnamon Trail Mix Bites, 7 oz (12 Bites)

    Jack's Paleo Kitchen
    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00

    These Apple Cinnamon Trail Mix Bites make a perfect breakfast on the go!

    Original price $12.00 - Original price $12.00
    Original price
    $12.00
    $12.00 - $12.00
    Current price $12.00
  • Pan's Mushroom Jerky // Curry Mushroom Jerky, 1 oz

    Pan's Mushroom Jerky
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00

    Pan's Curry Mushroom Jerky is a Madras curry flavor that brings some heat.  1 oz. single serving size. 7 grams of fiber per bag. 

    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00
  • Pan's Mushroom Jerky // Salt & Pepper Mushroom Jerky, 1 oz

    Pan's Mushroom Jerky
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00

    Pan's Salt & Pepper Mushroom Jerky is simple and classic. Umami with a sharp peppery bite. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber per bag. 

    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00
  • Pan's Mushroom Jerky // Applewood BBQ Mushroom Jerky, 1 oz

    Pan's Mushroom Jerky
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00

    Pan's Applewood BBQ Mushroom Jerky is sweet, smoky, and delicious. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber per bag. 

    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00
  • Pan's Mushroom Jerky // Teriyaki Mushroom Jerky, 1 oz

    Pan's Mushroom Jerky
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00

    Pan's Teriyaki Mushroom Jerky has a tangy, delicious ginger and citrus flavor without soy or gluten. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber pe...

    View full details
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00
  • Pan's Mushroom Jerky // Zesty Thai Mushroom Jerky, 1 oz

    Pan's Mushroom Jerky
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00

    Pan's Zesty Thai Mushroom Jerky has a savory taste with a little kick, and is our most popular flavor yet. 1 oz. single serving size. 7 grams of fi...

    View full details
    Original price $6.00 - Original price $6.00
    Original price
    $6.00
    $6.00 - $6.00
    Current price $6.00
  • Let Me Snack // Popped Water Lilly Seeds - Mint Masala

    Let me snack LLC
    Original price $14.00 - Original price $28.00
    Original price $14.00
    $14.00 - $28.00
    $14.00 - $28.00
    Current price $14.00

    Mint Masala is a unique savory minty flavor in a world that uses mint mostly in desserts! This flavor is perfect for those who like a little kick i...

    View full details
    Original price $14.00 - Original price $28.00
    Original price $14.00
    $14.00 - $28.00
    $14.00 - $28.00
    Current price $14.00