Snacks
Wholesome bites for busy days. From crunchy to chewy, salty to sweet. These snacks keep you fueled and satisfied without feeling bad.
Filters
-
Save 0%
Save %
Urban AIP // Cinnamon Crunch Paleo Crackers, 1.5 oz
Urban AIPOriginal price $3.49 - Original price $3.49Original price$3.49$3.49 - $3.49Current price $3.49| /Holiday AIP crackers are here! These crackers offer a perfect balance of sweetness and cozy spices. Urban AIP's crackers are robust so they won't b...
View full detailsOriginal price $3.49 - Original price $3.49Original price$3.49$3.49 - $3.49Current price $3.49| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Bare Bones // Instant Beef Flavored Bone Broth, Case of 4, 15g Each
Bare BonesOriginal price $9.99 - Original price $9.99Original price$9.99$9.99 - $9.99Current price $9.99| /Our Instant Beef Bone Broth is perfect for school, the office, travel, backpacking and beyond. Its warming, delicious flavor makes it the perfect a...
View full detailsOriginal price $9.99 - Original price $9.99Original price$9.99$9.99 - $9.99Current price $9.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Bare Bones // Instant Chicken Flavored Bone Broth, Case of 4, 15g Each
Bare BonesOriginal price $9.99 - Original price $9.99Original price$9.99$9.99 - $9.99Current price $9.99| /Our Chicken Bone Broth Instant Mix has a light, refreshing flavor that makes it the perfect addition to any lunch box, office desk, post-workout re...
View full detailsOriginal price $9.99 - Original price $9.99Original price$9.99$9.99 - $9.99Current price $9.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Jack's Paleo Kitchen // Double Chocolate Cookies, 7 oz (12 Bites)
Jack's Paleo KitchenOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Soft and fudgy, our Double Chocolate Cookies are a must for any chocolate lover!
Original price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Jack's Paleo Kitchen // Sunflower Seed Butter Cookies, 7.0 oz (12 cookies)
Jack's Paleo KitchenOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Original price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Jack's Paleo Kitchen // Chocolate Peppermint Cookies, 7 oz (12 Cookies)
Jack's Paleo KitchenOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Looking for some holiday treats without all the junk? Put on your favorite holiday song and grab some of these cookies – we hear they may be the b...
View full detailsOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Jack's Paleo Kitchen // Orange Chocolate Trail Mix Bites, 7 oz (12 Bites)
Jack's Paleo KitchenOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /You know those Chocolate Oranges you can get around the holidays? You can capture that flavor year round in our much healthier Orange Chocolate Tr...
View full detailsOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Jack's Paleo Kitchen // Chocolate Cranberry Nut-Free Trail Mix Bites, 7 oz (12 Bites)
Jack's Paleo KitchenOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /These tasty bites have all the ingredients in your favorite trail mix (minus the nuts) without the mess of loose trail mix! Each bite is packed w...
View full detailsOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Jack's Paleo Kitchen // Apple Cinnamon Trail Mix Bites, 7 oz (12 Bites)
Jack's Paleo KitchenOriginal price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /These Apple Cinnamon Trail Mix Bites make a perfect breakfast on the go!
Original price $7.99 - Original price $7.99Original price$7.99$7.99 - $7.99Current price $7.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Pan's Mushroom Jerky // Curry Mushroom Jerky, 1 oz
Pan's Mushroom JerkyOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Pan's Curry Mushroom Jerky is a Madras curry flavor that brings some heat. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber per bag.
Original price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Pan's Mushroom Jerky // Salt & Pepper Mushroom Jerky, 1 oz
Pan's Mushroom JerkyOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Pan's Salt & Pepper Mushroom Jerky is simple and classic. Umami with a sharp peppery bite. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber per bag.
Original price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Pan's Mushroom Jerky // Applewood BBQ Mushroom Jerky, 1 oz
Pan's Mushroom JerkyOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Pan's Applewood BBQ Mushroom Jerky is sweet, smoky, and delicious. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber per bag.
Original price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Pan's Mushroom Jerky // Teriyaki Mushroom Jerky, 1 oz
Pan's Mushroom JerkyOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Pan's Teriyaki Mushroom Jerky has a tangy, delicious ginger and citrus flavor without soy or gluten. 1 oz. single serving size. 7 grams of fiber pe...
View full detailsOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Save 0% Save % -
Save 0%
Save %
Pan's Mushroom Jerky // Zesty Thai Mushroom Jerky, 1 oz
Pan's Mushroom JerkyOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Pan's Zesty Thai Mushroom Jerky has a savory taste with a little kick, and is our most popular flavor yet. 1 oz. single serving size. 7 grams of fi...
View full detailsOriginal price $3.99 - Original price $3.99Original price$3.99$3.99 - $3.99Current price $3.99| /Save 0% Save %